فارس اچ پی به جهت مشاهده برخی ویژگی های مناسب در چاپگر های مدل 2440 شرکت Canon تصمیم به فروش این مدل با تجهیز آن به مخزن جوهر نموده است.

 

برخی از ویژگی های این مدل در مقایسه با مدل 2130 به شرح زیر است:

1. کارکرد بهتر هد کارتریج ها در چاپ از نظر حفظ کیفیت چاپ

2. سرعت بالاتر در چاپ های معمولی

3. ظرفیت بالاتر کارتریج های همراه پرینتر و عدم حساسیت به فشار

4. عملکرد بهتر هد پاک کن

5. ویژگی های بهتر نرم افزاری

 

البته تنها نکته منفی این چاپگر در مقایسه به مدل 2130 عدم چاپ عکس روی کاغذ گلاسه در ابعاد بزرگتر از 13x18، یعنی حداکثر قابلیت چاپ فتو گلاسه این چاپگر قطع 13x18 می باشد.

 

برخی از مشخصات این پرینتر به شرح زیر است:

امکانات: پرینتر / اسکنر و دستگاه کپی

سرعت: حداکثر 20 برگ در دقیقه چاپ کیفیت Draft

سیستم چاپ: جوهر افشان

تعداد رنگ: 4 (شامل دو کارتریج مشکی و رنگی)

ظرفیت کاست کاغذ: 50 برگ

 

چاپگر Canon MG2440 در یک جمع بندی کلی دستگاهی مناسب کاربران خانگی و اداری می باشد، با نصب مخزن هزینه جوهر این چاپگر تا 90% کمتر خواهد شد و امکان چاپ 5000 برگ طی عمر هد کارتریج وجود دارد، این تعداد تقریبا 30 برابر ظرفیت فعلی کارتریج بوده و از این نظر تعویض آن را مقرون به صرفه می کند، شاید بدانید که هد و کارتریج هر دو در یک یونیت هستند و با تعویض کارتریج هد چاپگر نیز تعویض می گردد. با این سیستم دیگر نگرانی بابت افت کیفیت هد در اثر کارکرد های طولانی مدت وجود ندارد.

همچنین با نصب مخزن دیگر هد در اثر پرینت نگرفتن دچار خشکی نمی شود. زیرا همیشه جوهر به اندازه کافی در کارتریج موجود است.

 

با توجه به قیمت بسیار مناسب دستگاه حتی تعویض آن در کارکرد های بالای 5000 برگ مقرون به صرفه بوده و شاید بدانید که قیمت دستگاه نو به همراه کارتریج از قیمت یک جفت کارتریج کمتر است.

همانطور که مشاهده می کنید، از مخازن 30 میلی برای نصب در این مدل استفاده شده است، این مخازن از نظر ظرفیت و حجم تناسب بسیاری با این مدل پرینتر دارد، حجم این مخازن برابر 10 کارتریج معمولی و برابر 5 کارتریج XL می باشد، با توجه به عدد تعداد قابل چاپ با این حجم یعنی 1500 برگ، این حجم کاملا مناسب مصرف کاربر خانگی و اداری می باشد، یعنی کاربر خانگی با یک مصرف متعادل و حتی بیشتر حداقل ماهی یک بار نیازمند شارژ مخزن می باشد. این مخازن فشار متناسبی برای این چاپگر ها ایجاد می کنند و هنگام شارژ از تنظیم خارج نمی شوند، همچنین ریز بودن روزنه ورود هوا در این مخازن مانع ورود گرد و غبار به داخل آن شده و هنگام واژگونی جوهر از درون آن به بیرون نشت نمی کند.

 

در نصب مخزن روی این چاپگر ها از سوزن های مخصوص استفاده شده است که این کار سبب می شود نیازی به پرکردن کارتریج از جوهر و یا اصطلاحا هواگیری نباشد، پر کردن کارتریج از جوهر باعث ایجاد فشار مضاعف به هد شده و سبب نشتی و یا گشاد شدن نازل ها می شود. همچنین استاندارد ترین حالت این است که بدون تغییر حجم جوهر درون کارتریج با توجه به مبنای کارخانه، مخزن روی آن نصب شود.

 

 

ر

 

 

روش خرید

در حال حاضر امکان فروش این چاپگر ها فقط برای مشتریان شیرازی وجود دارد، در ادامه طی یک سری آزمایشات امکان ثبت سفارش و فروش به تمام متقاضیان سراسر ایران وجود دارد. برای سفارش این چاپگر در شیراز از طریق کلید "پیش پرداخت" مبلغ 50.000 تومان بصورت آنلاین پرداخت کنید، سپس ظرف مدت 12 تا 24 ساعت دستگاه شما آماده شده و بصورت حضوری در محل کارگاه فارس اچ پی به شما تحویل می گردد. بدیعی است مابقی مبلغ هنگام تحویل اخذ می گردد.

 

 

پرداخت آنلاین پیش پرداخت و ورود اطلاعات

خدمات چاپگر های جوهر افشان  HP     فروش کیت های مخزن چاپگر های

2130 - 4630 - 2620 - 1050 - 3545