هدف؛ طرحی است که در آن در بازه های زمانی مشخص تعداد فروخته شده به میزان تعیین شده در برنامه ریزی فروش می باشد، بر این اساس می توان کاهش قیمت را در فروش های بیشر انتظار داشت.

 

این اتفاق در صورتی حادث می شود که تعداد فروخته شده در آن بازه زمانی تماما برابر برنامه ریزی باشد، بر این اساس گروه فارس اچ پی در راستای ارزش گزاری به مشتریان عزیز و طرح های رقابتی سیاست خود را در این طرح در ابعاد بسیار کوچک و قابل اجرا در نظر گرفته است.

 

محدوده فروش در این طرح 5 عدد در هر روز می باشد، یعنی در صورت فروش به تعداد یا بیشتر از این عدد در این طرح، کالا مشمول کاهش %20 از قیمت اصلی آن خواهد شد، که با احتساب %20 قیمت تمام شده آن مبلغ 23 هزار تومان کاهش را به دنبال دارد.

 

روش فروش بسیار ساده می باشد، کافیست مشتریان عزیز فرم خرید را تکمیل و در لیست کالاهای انتخابی گزینه طرح هدف را انتخاب کنند، بعد از ثبت فرم و نمایش پیش فاکتور پیامک تایید برای آنها ارسال می شود، در این مرحله نیازی به پرداخت فرم نیست، با به حد نصاب رسیدن تعداد خریداران به تعداد 5 عدد پیامک دعوت به پرداخت برای مشتریان ارسال می شود. در این مرحله کافیست وارد ایمیل خود شده و پیش فاکتور دریافتی که به همراه پیامک دعوت به پرداخت برای شما ارسال می شود را با لینک پرداخت موجود در ایمیل، پرداخت کنید.

 

همراه تمام بسته ها یک ست جوهر رایگان، 2 عدد سوزن اضافه ارسال می شود. فراموش نکنید کیت های مخزن فارس اچ پی بصورت جوهر شده و آماده نصب ارسال می شوند و 1 سال گارانتی مرجوعی در صورت عدم رضایت برای آنها وجود دارد.

 

 

 

گروه فارس اچ پی همواره به دنبال طرح ها و روش های متنوع در ارائه کالا و خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات چاپگر های جوهر افشان  HP     فروش کیت های مخزن چاپگر های

2130 - 4630 - 2620 - 1050 - 3545